Starostwo Powiatowe w Węgrowie
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej Strona główna Starostwo Powiatowe w Węgrowie

INFORMACJA NA BIP Zgłoszenie z projektem wykonania wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej niskiego ciśnienia na gaz ziemny na działce nr ew1258 w miejscowości Łochów, gm. Łochów.

Drukuj

Węgrów, dnia 24 listopada 2021r.

 

INFORMACJA NA BIP

 

Zgłoszenie z projektem wykonania wewnętrznej i zewnętrznej  instalacji gazowej niskiego ciśnienia na gaz ziemny na działce nr ew1258 w miejscowości Łochów, gm. Łochów.

 

Informuje, że zgodnie z art. 29 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z  2020 poz. 1333 ze zm.) w dniu 23 listopada 2021r. do Starostwa Powiatu Węgrowskiego wpłynęło zgłoszenie inwestora Pana Macieja Łojek o zamiarze wykonania wewnętrznej i zewnętrznej  instalacji gazowej niskiego ciśnienia na gaz ziemny na działce nr ew1258 w miejscowości Łochów, gm. Łochów.

ROZSTRZYGNIĘCIE SPRAWY: Starosta Powiatu Węgrowskiego nie wniósł sprzeciwu w ustawowym terminie. Termin wniesienia sprzeciwu upłynął 14.12.2021r.

Pokaż metryczkę
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe
Informację wytworzył
Rafał Skuziński
Data wytworzenia
24 listopada 2021
Informację opublikował
Bartosz Karczewski
Data publikacji
24 listopada 2021
Informację zmienił
Bartosz Karczewski
Data ostatniej zmiany
15 grudnia 2021

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.