Starostwo Powiatowe w Węgrowie
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej Strona główna Starostwo Powiatowe w Węgrowie

Zgłoszenie z projektem wykonania instalacji gazu średniego i niskiego ciśnienia na gaz ziemny wraz ze zbiornikiem naziemnym V=2700L dla potrzeb budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działkach o nr ew. 820 w miejscowości Jarnice, gm. Liw

Drukuj

Węgrów, dnia 14.09.2021r.

Zgłoszenie z projektem wykonania instalacji gazu średniego i niskiego ciśnienia na gaz ziemny  wraz ze zbiornikiem naziemnym V=2700L dla potrzeb budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działkach o nr ew. 820 w miejscowości Jarnice, gm. Liw.

Informuje, że zgodnie z art. 29 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z  2020 poz. 1333 ze zm.) w dniu 13.09.2021r. do Starostwa Powiatu Węgrowskiego wpłynęło zgłoszenie inwestora Państwa Mirosławy i Józefa Ostrowskich o zamiarze instalacji gazu średniego i niskiego ciśnienia na gaz ziemny  wraz ze zbiornikiem naziemnym V=2700L dla potrzeb budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działkach o nr ew. 820 w miejscowości Jarnice, gm. Liw.

Pokaż metryczkę
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe
Informację wytworzył
Wanda Mroczek
Data wytworzenia
14 września 2021
Informację opublikował
Wanda Mroczek
Data publikacji
14 września 2021

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.