Informacja o wyniku naboru

Informacja o wyniku naboru

Drukuj

INFORMACJA

STAROSTY WĘGROWSKIEGO

o wyniku naboru na stanowiskoKierownika Biura – koordynatora projektu w Wydziale Oświaty Kultury, Sportu i Turystki, w Biurze Projektu „Razem możemy wiele”

Uprzejmie informuję, że w wyniku przeprowadzonego naboru, na przedmiotowym stanowisku, zatrudniona została Pani Gabriela Strąk.

W czasie postępowania kwalifikacyjnego Pani Gabriela Strąk wykazała się dużym doświadczeniem w realizacji projektów POKL i znajomościami założeń modelu doskonalenia wypracowanego w ramach projektu systemowego ORE „System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół”, koniecznego do pracy na stanowisku Kierownika Projektu.

Węgrów, 03.09.2013r.

Starosta


(-) Krzysztof Fedorczyk

Pokaż metryczkę
Informację wytworzył
Starosta Węgrowski
Data wytworzenia
3 września 2013
Informację opublikował
Hanna Zenik
Data publikacji
3 września 2013

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.