Informacja o wyniku naboru

Informacja o wyniku naboru

Drukuj

INFORMACJA

STAROSTY WĘGROWSKIEGO

o wyniku naboru na stanowiskostarszego specjalisty - Szkolnego Organizatora Rozwoju Edukacji w Wydziale Oświaty Kultury, Sportu i Turystki, w Biurze Projektu „Razem możemy wiele”

Uprzejmie informuję, że w wyniku przeprowadzonego naboru, na przedmiotowym stanowisku, zatrudnione zostały następujące osoby: Pani Mariola Jarmulińska, Pani Joanna Świętochowska, Pani Elżbieta Wąsowska.

W czasie postępowania kwalifikacyjnego powyższe osoby wykazały się znajomością zagadnień niezbędnych do pracy na stanowisku starszego specjalisty - Szkolnego Organizatora Rozwoju Edukacji, a w szczególności koniecznych do współpracy z dyrektorami szkół i radami pedagogicznymi celem przeprowadzenia diagnozy i skonstruowania rocznego planu wspomagania.

Węgrów, 02.10.2013r.

Starosta

(-) Krzysztof Fedorczyk

Pokaż metryczkę
Informację wytworzył
Starosta Węgrowski
Data wytworzenia
2 października 2013
Informację opublikował
Hanna Zenik
Data publikacji
2 października 2013

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.