Informacja o wyniku naboru

Informacja o wyniku naboru

Drukuj

INFORMACJA

STAROSTY WĘGROWSKIEGO

o wyniku naboru na stanowisko  podinspektora w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami w Powiatowym Ośrodku  Dokumentacji  Geodezyjnej i Kartograficznej w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, ul. Przemysłowa 5

 

Uprzejmie informuję, że  w wyniku przeprowadzonego naboru, na przedmiotowym stanowisku,  nie została zatrudniona  żadna osoba.

Kandydatka, która zgłosiła się do naboru na stanowisko podinspektora  w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami w Powiatowym Ośrodku   Dokumentacji  Geodezyjnej i Kartograficznej nie spełniła oczekiwań pracodawcy.

 

Węgrów, dnia  21.06.2019r.            

STAROSTA

/-/ Ewa Besztak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokaż metryczkę
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe
Informację wytworzył
Starosta Węgrowski
Data wytworzenia
21 czerwca 2019
Informację opublikował
Hanna Zenik
Data publikacji
21 czerwca 2019

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.