Informacja o wyniku naboru

Informacja o wyniku naboru

Drukuj

INFORMACJA

STAROSTY WĘGROWSKIEGO

o wyniku naboru na stanowisko  podinspektora w Wydziale Architektury  i Budownictwa

w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, ul. Przemysłowa 5

 

Uprzejmie informuję, że  w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko podinspektora w Wydziale Architektury i Budownictwa została wybrana Pani Ewelina Chwedoruk, zam. Gajówka Wschodnia.

W czasie postępowania kwalifikacyjnego Pani Ewelina Chwedoruk wykazała się  dobrym poziomem wiedzy merytorycznej niezbędnej do pracy na stanowisku podinspektora w Wydziale Architektury  i Budownictwa.

Węgrów,  dnia  02.08.2019r.                                                                                                                                                                                                                                     STAROSTA

/-/ Ewa Besztak                                                                                      

                            

 

 

 

 

 

 

 

Pokaż metryczkę
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe
Informację wytworzył
Starosta Węgrowski
Data wytworzenia
2 sierpnia 2019
Informację opublikował
Hanna Zenik
Data publikacji
2 sierpnia 2019

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.