Informacja o wyniku naboru

Informacja o wyniku naboru

Drukuj

INFORMACJA

STAROSTY WĘGROWSKIEGO

o wyniku naboru na stanowisko  podinspektora w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, ul. Przemysłowa 5

 

         Uprzejmie informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko podinspektora w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki  Nieruchomościami w Referacie Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami została wybrana Pani Adrianna Stokowska, zam. Ruchna.

Pani Adrianna Stokowska  podczas postępowania kwalifikacyjnego wykazała się dobrym   poziomem wiedzy merytorycznej niezbędnej do pracy na przedmiotowym stanowisku  oraz spełniła wymagania dodatkowe  przydatne do prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków, jak znajomość programów geodezyjnych i posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy.

Węgrów, dnia  02.06.2020r,

STAROSTA

(-) Ewa Besztak

 

 

Pokaż metryczkę
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe
Informację wytworzył
Starosta Węgrowski
Data wytworzenia
2 czerwca 2020
Informację opublikował
Hanna Zenik
Data publikacji
3 czerwca 2020

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.