INFORMACJA z przeprowadzonej oceny formalnej dokumentów aplikacyjnych

INFORMACJA z przeprowadzonej oceny formalnej dokumentów aplikacyjnych

Drukuj

INFORMACJA

z przeprowadzonej oceny formalnej dokumentów aplikacyjnych na stanowisko starszego specjalisty - Szkolnego Organizatora Rozwoju Edukacji w Wydziale Oświaty Kultury, Sportu i Turystki , w Biurze Projektu „Razem możemy wiele”

Uprzejmie informuję, że do naboru na stanowisko starszego specjalisty - Szkolnego Organizatora Rozwoju Edukacji w Wydziale Oświaty Kultury, Sportu i Turystki, w Biurze Projektu „Razem możemy wiele” zgłosiło się 3 osoby, wymagania formalne określone w ogłoszeniu spełniły 2 osoby.

Węgrów, 16.10.2013r.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

(-) Tadeusz Krupa

Pokaż metryczkę
Informację wytworzył
Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej
Data wytworzenia
15 października 2013
Informację opublikował
Hanna Zenik
Data publikacji
16 października 2013
Informację zmienił
Hanna Zenik
Data ostatniej zmiany
16 października 2013

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.