Informacja z przeprowadzonej oceny formalnej dokumentów aplikacyjnych

Informacja z przeprowadzonej oceny formalnej dokumentów aplikacyjnych

Drukuj

INFORMACJA

z  przeprowadzonej oceny formalnej dokumentów aplikacyjnych na stanowisko  młodszego referenta w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki  Nieruchomościami w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji  Geodezyjnej i Kartograficznej.

      Uprzejmie informuję, że do naboru na stanowisko młodszego referenta w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki  Nieruchomościami w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji  Geodezyjnej i Kartograficznej. zgłosiły  się 2 osoby,  wymagania formalne określone w ogłoszeniu spełniła 1 osoba.

 

 

Węgrów, dnia 2.07.2019r.     

        Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej             

  (-) Marzena Gromek

 

                                                                                                  

Pokaż metryczkę
Informację wytworzył
Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej - Marzena Gromek
Data wytworzenia
2 lipca 2019
Informację opublikował
Magdalena Dąbkowska
Data publikacji
5 lipca 2019

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.