Obwieszczenie-prognoza oddziaływania na środowisko gmina Stoczek i Miasto Węgrów

Obwieszczenie-prognoza oddziaływania na środowisko gmina Stoczek i Miasto Węgrów

Drukuj

O B W I E S Z C Z E N I E

 

           Na podstawie art. 39 ust. 1 w związku z art. 30, art. 46 pkt. 3 i art. 54 pkt.2  ustawy  z dnia 3 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. tekst jednolity z 2018roku, poz.2081 z późn. zm.) w związku z opracowaniem Uproszczonych Planów Urządzenia Lasów   i inwentaryzacji stanu lasu dla lasów nie stanowiących własności Skarbu Państwa dla gminy Stoczek i miasta Węgrowa wraz z prognozą oddziaływania na środowisko  Starosta Węgrowski podaje do publicznej wiadomości informacje  o sporządzeniu prognozy oddziaływania na środowisko uproszczonych planów urządzenia lasów obrębów ewidencyjnych Gminy Stoczek i Miasto Węgrów na okres od 1 stycznia 2019 do  31 grudnia 2028r.

 

Z dokumentacją sprawy można zapoznać się oraz złożyć uwagi i wnioski w siedzibie Starostwa Powiatowego w Węgrowie w Wydziale Środowiska, Rolnictwa i Budownictwa przy ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie I piętro, pokój nr 15  w terminie 21 dni    tj. od  5 do 26 grudnia 2018 roku.

 

 

                                                                       Starosta Węgrowski

                                                                           Ewa Besztak

Pokaż metryczkę
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe
Informację wytworzył
Lucyna Kwiatkowska
Data wytworzenia
3 grudnia 2018
Informację opublikował
Lucyna Kwiatkowska
Data publikacji
3 grudnia 2018
Informację zmienił
Lucyna Kwiatkowska
Data ostatniej zmiany
22 stycznia 2020

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.