Instrukcja

Instrukcja

Drukuj

Do nawigacji wśród stron serwisu BIP służy wielopoziomowe menu, znajdujące się po lewej i prawej stronie. Aby wyświetlić stronę, należy wybrać z menu odpowiadającą jej pozycję.

Treść strony wyświetlana jest w centralnym obszarze serwisu. Poniżej treści znajduje się opcjonalna sekcja „Załączniki”, która zawiera dokument do pobrania, związane z bieżącą stroną. Jeszcze niżej znajduje się sekcja „Pokaż metryczkę”, informująca o osobie która informację wytworzyła, wprowadziła, dacie utworzenia i ostatniej modyfikacji strony.

W górnym prawym rogu sekcji z treścią strony znajduje się przycisk „Drukuj…”. Jego kliknięcie powoduje  treści strony, w postaci zoptymalizowanej do drukowania.

 

Moduł wyszukiwania

Aby przeszukiwać treści serwis BIP, należy w pole tekstowe wyszukiwarki (górny prawy róg okna) wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk „Szukaj” lub nacisnąć klawisz "enter". Spowoduje to wyświetlenie okna z wynikami wyszukiwania.

 

Odnośnik do portalu BIP.gov.pl

W górnym lewym rogu okna znajduje się logo BIP, będące odnośnikiem do portalu BIP pod adresem http://www.bip.gov.pl.

Pokaż metryczkę
Informację wytworzył
Artur Gago
Data wytworzenia
25 grudnia 2014
Informację zmienił
Artur Gago
Data ostatniej zmiany
27 lutego 2015

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Copyright © 2014

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.