Starostwo Powiatowe w Węgrowie
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej Strona główna Starostwo Powiatowe w Węgrowie

Redakcja

Drukuj

Administrator techniczny

Piotr Fabiańczuk,  informatyk@powiatwegrowski.pl pok. Nr 4
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-28-43, (25) 740-92-12
fax (25) 792-26-17
 

Koordynator
Magdalena Dąbkowska, magdalena.dabkowska@powiatwegrowski.pl pok. Nr 40
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-28-43, (25) 740-92-08
fax (025) 792-26-17
 

Redaktorzy:

Wydział Administracyjno – Społeczny:
Marta Brzezik, asz@powiatwegrowski.pl pok. Nr 41
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-28-43, (25) 740-92-07
fax (25) 792-26-17


Hanna Zenik, hanna.zenik@powiatwegrowski.pl pok. Nr 43
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-28-43, (25) 740-92-05
fax (25) 792-26-17


Jan Mielniczek, przetargi@powiatwegrowski.pl pok. Nr 5
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-28-43, (25) 740-09-14
fax (25) 792-26-17

Wydział Finansowy
Mariola Jagodzińska, mariola.jagodzinska@powiatwegrowski.pl pok. Nr 38
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-64-54, (25) 740-92-51
fax (25) 792-26-17

Wydział  Geodezji, Kartografii:
Małgorzata Plewka geodeta.powiatowy@powiatwegrowski.pl pok. Nr 26
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-22-23 wew. 105, (25) 740-92-20
fax (25) 792-26-17

Agnieszka Grala agnieszka.grala@powiatwegrowski.pl pok. Nr 27
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-22-23 wew. 110, (25) 740-92-32
fax (25) 792-26-17

Teresa Putkowska teresa.putkowska@powiatwegrowski.pl pok. Nr 33
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-22-23 wew. 135, (25) 740-92-21
fax (25) 792-26-17

Wydział Inwestycji i Rozwoju:
Ewa Ufnal, ewa.ufnal@powiatwegrowski.pl I piętro, pok. Nr 7
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-60-66 wew. 209, (25) 740-92-80

Milena Wielądek, inwestycje@powiatwegrowski.pl  I piętro, pok. Nr 12
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-60-66 wew. 210, (25) 740-92-83

Wydział Komunikacji i Transportu
Andrzej Kałuski,andrzej.kaluski@powiatwegrowski.pl pok. Nr 18
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. i fax (25) 792-26-61 wew. 144, (25) 740-92-45

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki:
Artur Kulik, artur.kulik@powiatwegrowski.pl  pok. Nr 13
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (025) 792-34-08 wew. 207, (25) 740-92-71
fax (25) 792-26-17

Tomasz Nowakowski, tomasz.nowakowski@powiatwegrowski.pl  pok. Nr 13
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-34-08 wew. 207, (25) 740-92-73
fax (25) 792-26-17

Wydział Środowiska, Rolnictwa i Budownictwa
Lucyna Kwiatkowska, lucyna.kwiatkowska@powiatwegrowski.pl I piętro, pok. Nr 15
Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. (25) 792-20-31,  (25) 740-92-92
fax (25) 792-27-57

Wydział Zarządzania Kryzysowego:
Katarzyna Korczak, wzk@powiatwegrowski.pl pok. Nr 47,
Starostwo Powiatowe, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
tel. i fax (25) 792-57-16, wew.112, (25) 740-92-61

Pokaż metryczkę
Informację wytworzył
Artur Gago
Data wytworzenia
27 lutego 2015
Informację zmienił
Magdalena Dąbkowska
Data ostatniej zmiany
17 czerwca 2016

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.